Vianočný úver
  • Výsledok do 10 minút
  • Peniaze do 24 hodín
Prosím, zaškrtnite súhlas so spracúvaním osobných údajov. Udelenie súhlasu je slobodné a dobrovoľné. Vezmite však na vedomie, že jeho poskytnutie je nevyhnutné pre spracovanie vašej žiadosti.

Súhlasím so spracúvaním osobných údajov uvedených vo formulári.

Súhlasím s marketingovým oslovením spoločnosťou TotalMoney, s.r.o. v prípade, ak ešte nie som klientom spoločnosti.

Odoslaním žiadosti o pôžičku prejavujem požiadavky a potreby žiadanej finančnej služby v súlade s informáciami o finančnom sprostredkovaní.

TotalMoney s.r.o. (identifikačné údaje) je sprostredkovateľom podľa zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve, ako aj sprostredkovateľom osobných údajov podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR). TotalMoney s.r.o. spracúva osobné údaje ako prevádzkovateľ iba v rozsahu nevyhnutnom na plnenie jej povinností a výkon práv finančného agenta v súlade so zákonom č. 186/2009 Z. z. a v prípade, ak ste jej udelili osobitný súhlas s marketingovým oslovením. Viac informácií o spracúvaní Vašich osobných údajov v rozsahu, v ktorom je TotalMoney s.r.o. prevádzkovateľom, nájdete tu.

1

Vyplnenie žiadosti Vám nezaberie viac ako minútu

2

Po vyplnení žiadosti budete kontaktovaný

3

Do 24 hodín od schválenia Vám prídu peniaze

1

Vyplnenie žiadosti Vám nezaberie viac ako minútu

2

Po vyplnení žiadosti budete kontaktovaný naším špecialistom

3

Do 24 hodín od schválenia Vám prídu peniaze

Vianočná stužka
Vianočný darček
Vianočný darček
Vianočný darček
Vianočný darček
Vianočný darček

Vianočný úver

Vianočný úver sme nastavili tak, aby bol pre Vás výhodný po všetkých stránkach. Požičať si môžete už od 500 € pričom maximálna výška pôžičky je až 10 000 €.

Aby ste pri vyšších sumách neboli príliš zaťažený mesačnou splátkou, posunuli sme splatnosť pôžičky až na 84 mesiacov.

Vianočný úver môžete využiť na akýkoľvek účel

Najviac hrdí sme na to, že ho vybavíte rýchlo a jednoducho z pohodlia vašej domácnosti. Už nemusíte kvôli ponukám obiehať všetky banky alebo nebankové spoločnosti a všade opakovane dokladovať to isté. Stačí vyplniť krátku nezáväznú žiadosť a počkať si na ponúknuté podmienky.

Chcem si požičať